جستجوی همکاران

روان سنجی

روان سنجی

 

ویژگی ها و خصایص انسانی ، در همه یکسان نیست ، من ممکن است زودتر از شما عصبانی شوم و یا شما ممکن است اجتماعی تر از من باشید اما هر دوی ما افرادی نرمال باشیم . 
نکته دیگر این که هر انسانی باید حداقل و حداکثری از یک خصیصه داشته باشد ، در غیر این صورت دچار اختلال است . افسردگی و غم به هنگام از دست دادن یک عزیز ، دلشوره و نگرانی برای مراسم ازدواج و اندکی اضطراب برای رانندگی و امتحان و. . . باید وجود داشته باشد . 
گاهی اوقات به دلیل مشکلی ، حالات روانی برای ما تشدید می شوند ، متاسفانه با زدن برچسب به خود یا دیگران ، نادرست ترین مسیر را طی می کنیم.     

روانسنجی در لغت به معنای اندازه‌گیری آنچه مربوط به روان‌ می باشد و روان انسان را در ابعاد گوناگون می سنجد. به مدد این سنجش های دقیق و موشکافانه ؛ استراتژی های درمانی جامع و چند منظوره ای را طرح ریزی می شود که باعث ایجاد یک روند درمانی خوب و مثمر ثمر و شناخت کامل مشکل و معضلات روانی مراجع است . به زبان ساده تر، تشخیص خوب و دقیق می تواند بخش اعظم  روند بهبود و درمان شخص را کامل کند. بدین منظور کلینیک مشاوره و رواندرمانی روان پژوه اقدام به جمع آوری و خرید گنجینۀ کاملی از آزمون های روانسنجی معتبر و علمی نموده و با بهره گیری از متخصصان زبده و باتجربۀ خود ، در کنار ارائۀ خدمات به مراجعین ؛ آمادۀ ارائۀ هر گونه خدمات روانسنجی و ارائۀ گزارش های تخصصی به کلیۀ همکاران عزیز و مراکز درمانی می باشد.

آزمون های شناختی، هوش و حافظه

 

آزمونهای شخصیت

 

آزمون های سلامت روان

 

آزمون های خانواده و ازدواج