جستجوی همکاران

مشاوریاب روان‌پژوه

نرم افزار مشاوریاب روان پژوه

درست است که در انتخاب‌های مهم زندگی، درنهایت مسئول و تصمیم‌گیرنده اصلی خود ما هستیم، اما همیشه در این تصمیم‌گیری‌ها اتکای به عقل و خرد فردی نتیجه خوبی در پی ندارد. انجام بعضی کارها به مشاوره احتیاج دارد؛ صحبت و کمک گرفتن از فردی که با دید بهتر و تجربه‌ای بیشتر بتواند راه را برای رسیدن به اهدافمان هموار کند.

 

برنامه‌ریزی تحصیلی، انتخاب رشته، ازدواج، مشکلات عاطفی و ... موضوعاتی هستند که هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که به‌تنهایی و بدون کمک دیگران، از پس آن‌ها برمی‌آید. به همین خاطر است که این روزها مراکز مشاوره‌ای احداث‌شده‌اند که با تکیه‌بر علم و دانش و با ارائه مشاوره‌های تخصصی، در تلاش‌اند تا باری از مشکلات زندگی مردم بردارند.

یکی از مزایای زندگی در عصر دیجیتالی امروز این است که دیگر برای یافتن مشاور ایده آل و گرفتن مشاوره، نیازی به جستجوهای طولانی و مراجعات حضوری نیست. مشاور یاب روان پژوه به‌عنوان رسانه اجتماعی مشاوره، سرویسی است که به‌خوبی این موضوع را تأیید می‌کند.

 

هدف از راه‌اندازی سرویس مشاور یاب روان پژوه، گردآوری جمعی از متخصصین خبره در حوزه‌های مختلف بوده که می‌توانند نیازهای مشاوره مردم را پاسخگو باشند. درواقع بنیان‌گذاران مشاور یاب در تلاش‌اند مجموعه‌ای بسازند که افراد نیازمند مشاوره در زمینه‌های گوناگون، بتوانند افراد قابل‌اعتماد برای کمک گرفتن را در آن پیدا کنند.

 

پس از طی مراحل ثبت‌نام، با ورود به اپلیکیشن می‌توانید موضوعی که خواهان دریافت مشاوره در آن هستید را انتخاب کنید. روانکاوی، مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی، روان‌پزشکی و گروه‌درمانی ازجمله دسته‌های فعلی مشاوریاب‌اند.

 

درهرصورت، با فرض این‌که نیاز شما به مشاوره در زمینه‌ی مشکلات خانواده و زناشویی است، وارد منوی انتخاب مشاور خواهید شد. مشخصات کامل هر کارشناس (رزومه کوتاه، تخصص، مدرک تحصیلی و ...) در پروفایل هر کدام نوشته شده تا بتوانید برای انتخاب مشاور ایده آل بهتر تصمیم‌گیری کنید.

 

لازم است بدانید که کلیه هماهنگی‌های مشاور یاب به‌صورت تلفنی انجام می‌شود و وابسته به اینترنت نیست. اینترنت تنها وسیله‌ای است که از طریق آن از کارشناس مدنظرتان درخواست مشاوره کنید تا با شما تماس بگیرد.

 

بعد از اتمام هر مشاوره، در صورت نارضایتی از مشاور می‌توانید عوامل نارضایتی خود را گزارش دهید و برای آگاهی دادن به کاربران دیگر، نظرتان در مورد عملکرد او را بیان کنید.

 

در کنار تمام مزایایی که گفتیم، مشاوریاب مطالب خواندنی در حوزه‌های خانواده، کودک، پیش از ازدواج، روان‌پزشکی و.... داراست که دسترسی به این مطالب به راحتی و بدون نیاز به اینترنت فراهم شده است.

 

در صورت اضافه شدن کارشناسان بیشتر و گسترش دسته‌بندی‌ها، شکی نیست که آینده روشنی در انتظار مشاور یاب و ایده نابش خواهد بود. این اپلیکیشن را می‌توانید به‌رایگان برای گجت‌های اندرویدی‌تان دانلود کنید.

 

برای دانلود از کافه بازار روی تصویر زیر کلیک کنید:

دریافت مشاوریاب روان پژوه از کافه بازار

امکانات

  •   اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای دسترسی سریع به بهترین مشاوران و رواندرمانگران
  •   همراه با مطالب خواندنی در حوزه‌های خانواده، کودک، پیش از ازدواج، روان‌پزشکی و....
  •   از هر جای ایران و جهان که باشید می‌توانید به سرعت مشاور مناسب خودتان را بیابید.
  •   امکان مشاهده رزومه مشاوران برای انتخاب بهتر
  •   امکان رزرو وقت مشاوره
  •   رابط کاربری آسان